پارسای باهوش و کنجکاو

جدیدا خیلی علاقمند اسباب بازیام شدم و کاملا اونارو می شناسم و می دونم مال منن. وقتی بغل مامان یا بابا هستم اگر یکی از اسباب بازیامو یه گوشه ای ببینم اونقدر ذوق می کنم بعد غر می زنم تا متوجه بشن که من اونو می خوام و بهم بدن. جالبتر اینجاست که با اشتیاق به سمتشون میرم که بگیرمشون.

 

 

من اخیرا خیلی هم کنجکاو شدم اگر دست کسی چیزی باشه با دقت نگاه می کنم ببینم اون چیه اگر اون یه چیزی مثل لیوان باشه سرم رو جلو می برم و توشو نگاه می کنم دوست دارم بدونم توش چیه. خیلی هم دوست دارم اونو بگیرم دستم.و هر چیزی رو که دستم بگیرم مستقیم میبرم تو دهنم.

اینجا رو ببینین ...شکلکهای متحرک دسر و خوراکیهای خوشمزه

 

اگه تو آشپزخونه چیزی در حال پختن باشه و منو ببرن اونجا تا اونجایی که بتونم سرمو جلو می برم که ببینم تو قابلمه چیه خلاصه که خیلی با نمک شدم.

  نوار فاصله انداز تدی

امان از این باد موهامو فشن کرده 

       تصاویر زیباسازی وبلاگ ، عروسک یاهو ، متحرک             www.bahar-20.com                      

 

چند روزه که از خودم یه بازی یاد گرفتم با مامان و بابام دالی بازی می کنم نگاه می کنم به اونا بلند بلند می خندم و بعد صورتمو روی بالش یا یه چیز دیگه قایم می کنم بعد دوباره این کارو تکرار می کنم.

اینجوری به من تمرین نشستن میدن ببینین

 

اونقدر هم پسر خوبی هستم وقتی می خوان به من داروهای تقویتی یا اینجور چیزارو بدن اصلا گریه نمی کنم فقط یه کم اخم می کنم یا اگر بخوان لباسامو عوض کنن اصلا ناراحت نمی شم.آخه بابا من مردم دیگه چه کنم.

ببینین چقدر ناز خوابیدم

نی نی لالا 

 

راستی این خانم کوچولوی هندی رو کسی می شناسه ما که نشناختیمش. 

شکلکهای متحرک برای زیباسازی وبلاگ شما

/ 2 نظر / 23 بازدید
مامان جون

سلام پسر خوشگلم روز به روز داری خوشگل تر می شی دست مامانت هم درد نکنه که با حوصله و سلیقه وبلاگتو به خاطر ما به روز می کنه منتظر عکسای جدید ترت هستیم از دور همتونو می بوسم [ماچ]

دایی محمد

سلام برای این دختر خوشگله چند تا خواستگار سراغ دارم شماره میدی؟