چهاردست و پا رفتن قندوعسل

36_15_4.gifفرارسیدن روز پدر رو به همه ی پدرای مهربون بویژه به آقاجون،باباجون و بابای گلمکه امسال اولین سال پدر شدنش هم هست تبریک میگم. از خداوند متعال طول عمر همراه با سلامتی رو براشون آرزومندم.

اما بپردازیم به خودم.چند روزی هست که کاملا چهاردست و پا میرم و همه جا رو ویرون می کنم. دیگه براتون بگم که از کنار مبل می گیرم و بلند میشم و سرپا می ایستم.

اما براتون بگم در مورد عکسی که دیدین با مامانم کنار نشسته بودیم من دیدم بابام نشسته کنار یه چیزای سیاه و سفید و هی اونا رو ورق میزنه تازه دستش یه خودکارم بود که من خیلی دوسش دارم منم نقشه کشیدم برمو همه چی رو بهم بزنم آخه اینا چی هستن که بابا و مامان من یسره با اونا مشغولن؟؟؟؟؟؟؟

 

 

تو این پست می خوام شما رو با چند تا از میوه های هندی آشنا کنم.

منگو و دراگون که معرف حضور بودن اما اینو بگم که هیچ کدومو دوست ندارم. اولی دراگونه بر خلاف پوست قشنگش مغزسفید رنگ با دون دونای سیاه رنگی داره.

 

 

این جک فروته ببینین چه خشنه

               

 

 

حرف ش آهنگ خرابکاری: جدیدا حرف "ش" رو می تونم تلفظ کنم حالا جالب اینجاست که این حرف رو موقعی استفاده می کنم که طرح یه خرابکاری تو ذهنم پدیدار میشه یعنی وقتی میگم شششش مامان و بابا سریع به سمت من برمی گردن ببینن چکار می کنم.

 

این لیچیه پوست قرمز رنگ زبری داره که من دوست دارم اونو به دندونام بکشم اما مغز سفید و یه هسته بزرگ مشکی داره من این میوه رو دوست دارم.

 

 

اخیرا چند تا دوست پیدا کردم ( ایشانی، ود، شرولی و پری). صبحا که مامانم درس می خونه من و بابا گاهی وقتا همراه با روروئکم میریم طبقه ی پایین خونمون، چند تا بچه کوچولو  تو اون طبقه هست که منو خیلی دوست دارن من هم که قبلا براتون گفته بودم عاشق بچه ها هستم،تو راهرو اونا با هم بازی می کنیم.

از ماشین خیلی بدم میاد وقتی می شینیم تو ماشین که جایی بریم غصه ام میگیره برای همینم زود شیر می خورم و می خوابم. اونوقت مامان و بابای بیچاره مجبورن با ماشین آروم آروم بچرخن تا من از خواب سیر بشم اگه بخوان زود منو از ماشین پیاده کنن بیدار میشم و یه خورده اخلاقم خراب میشه.

این یکی یه جور میوه ی جنگلی هستش که من اینو خیلللللی دوست دارم خیلی ترشه و ته مزه ی گسی هم دارهشخصیتهای کارتونی والت دیزنی

 

 

عاشق باتری هستم فقط نمی دونم چرا مامان و بابا تا می بینن من باتری دستم می گیرم زودی اونو ازم می گیرن ؟

واااااااای بحال کسی که پشت میز کامپیوتر بشینه اونقدر ذوق می کنم و با هیجان به سمتش میرم که منو بغل بگیره و من با موس و کیبورد بازی کنم. تند و تند دکمه های کیبوردو میزنم و موسو هم دوست دارم که تو دهنم بگیرم و حسابی لیسش بزنم. وب کم رو هم خیلی دوست دارم وقتی داریم چت می کنیم و خانوادمون از ایران دلشون لک زده که منو ببینن منم زود میرم و وب کمو می گیرم و لیسش میزنم در نتیجه نمی ذارم منو ببینن. وااااااای پندرایوو (فلش مموری) که دیگه نگو اگه پیداش کنم!!!!!!3_8_13.gif

 

 

 رااااااستی سفره. اونقدر دوسش دارم که نگو وقتی سفره پهن میشه دوست دارم برم و همه چی رو به هم بریزم آخه دوست دارم ببینم اونا چی هستن توشون چیه مخصوصا قابلمه واااااای.

اینم یه عکس از مرد بزرگ

 

/ 17 نظر / 21 بازدید
نمایش نظرات قبلی
♥**خاله زهره **♥

.......................♥ .....................♥..♥ ..................♥.......♥ ..............♥..............♥ ...........♥....................♥ ........♥..........................♥ .....♥................................♥ ...♥.................................... ♥ ..♥...................♥..................♥ .♥.................♥...♥................♥ .♥.............♥..........♥...........♥ ...♥......♥..................♥....♥ .....♥ ........♥ .....♥ .♥.............................♥....♥ ♥..........................♥...........♥ .♥......................♥................♥ ..♥...................♥..................♥ ...♥.................................... ♥ .....♥................................♥ ........♥..........................♥ ...........♥....................♥ ..............♥..............♥ ..................♥.......♥ .....................♥..♥ .......................♥

شراره مامی باربد

ااااااااا من نمیدونستم تو هند یه میوه هایی هم هست که ما ندیدیم و نداریم این سبز و قرمزه چه قشنگه مثل اسباب بازی میمونه قربون این پسر دوست داشتنی و بامزه که از همه میوه ها خوشمزه تره[بغل][ماچ]

آریانا

[ماچ][بغل] این پرنس خوشگل و ناز و رو از طرف من حسابی بموچچچچچچچچچچچچچچ[ماچ][ماچ][ماچ] به به چه میوهای خوشمزه ایییییییییییییی

سوری مامان عسل

سلام خانومی. مبارک باشه چهار دست و پا رفتن گل پسر قندعسل. یه عالمه می بوسمت جیگر طلا[ماچ][بغل]

مهدی زرگر

سلام سلام نون تنوری,کتری وقوری,گوگوری مگوری,پریوهوری,توکه سنگ صبوری فدات بشم الهی (اززبان عزیز).تابستون شد پس کی میایددلمون خیلی تنگ شده.همه به من میگن وقتی ایمیل زدی سلام مارو هم برسون.بعدم همه اینجاخوبن.بای بای.

عمو رضائی

سلام خیلی خوشکل و ماهه این شاه پسر شما الهی که دومادش کنید.

افشین

[پلک] che ba namakeh [پلک] [لبخند] dar axa ham khoshgel oftadeh [پلک] espand yadeton nareh barash dod konid ha

آزاده

سلام پرنس کوچولو ... تو که هنوز با این میوه ها سرگرمی کار جدید ؟ شیطنت ؟ آخی عزیزم مامان و بابا درس دارن آره ؟ خب خاله خودت بیا بنویس بوسسسسسسسسس